NGVA Europe

pondělí, 9. listopadu 2015

Scientists increase capacity of NGV fuel tanks

více » 
 

pondělí, 9. listopadu 2015

Audi and two French distributors of natural gas new members of NGVA Europe

více » 
 

NGVA Global

pátek, 14. září 2018

First Scania LNG Trucks for Argentina

více » 
 

pátek, 14. září 2018

Germany Reaches 50 H2 Filling Stations

více » 
 
NGVA - Zemní plyn a biometan v dopravěNovinkyCentrum pro testování, pronájem a prodej CNG vozid
 
 

Centrum pro testování, pronájem a prodej CNG vozidel

 
Roman_Vojtek

neděle, 8. února 2015

Jednou z nevýhod pohonu CNG vozidel je omezená nabídka vozidel na českém trhu. Prodejci upřednostňují benzínové či naftové verze, které jednak mají jako předváděcí vozidla, jednak se je nebojí pořídit jako skladové vozy.

Díky přece jen stále menšímu počtu prodaných vozidel na CNG v porovnání s tradičními pohony jsou CNG vozidla většinou na objednávku bez možnosti vyzkoušení či pořízení skladového vozu. Právě tuto nevýhodu eliminuje společnost CNG expert, která se specializuje na prodej a pronájem CNG vozidel, má k dispozici celou řadu vozů k bezplatnému vyzkoušení a dále nabízí skladové vozy za zvýhodněnou cenu, které jsou okamžitě k dispozici. Taková možnost znamená okamžité úspory pro zákazníka, při průměrných objednacích dobách vozidel 5 měsíců je rozdíl v nákladech na provoz až 25 tis. Kč, a to není zrovna málo.
 
Společnost má aktuálně v nabídce vozidla výrobce Fiat, Iveco, Opel, a VW, ať už se jedná o nová vozidla, či o předváděcí skladové vozy. Aktuální nabídka vozidel je k nahlédnutí na stránkách www.cngexpert.cz.
 
 
 
Co je CNG? CNG je zkratka pro stlačený zemní plyn (compressed natural gas). více »