NGVA Europe

pondělí, 9. listopadu 2015

Scientists increase capacity of NGV fuel tanks

více » 
 

pondělí, 9. listopadu 2015

Audi and two French distributors of natural gas new members of NGVA Europe

více » 
 

NGVA Global

pátek, 14. září 2018

First Scania LNG Trucks for Argentina

více » 
 

pátek, 14. září 2018

Germany Reaches 50 H2 Filling Stations

více » 
 
NGVA - Zemní plyn a biometan v dopravěNovinkyE.ON Energy Globe Award 2012
 
 

E.ON Energy Globe Award 2012

 
e_on_energy_globe_award__r_4d94567783

úterý, 2. října 2012

E.ON Energy Globe Award je prestižní mezinárodní ocenění v oblasti životního prostředí. V České republice právě vrcholí čtvrtý ročník soutěže. Ta vybírá a propaguje nejzajímavější projekty šetřící energii, přírodu a chránící životní prostředí.

Soutěží se v sedmi kategoriích: Země, Oheň, Voda, Vzduch, Mládež, Obec a Kutil. Prvních pět uvedených kategorií má mezinárodní formát, v ČR přibyly speciální kategorie Obec a Kutil. Soutěž je otevřená všem – podnikům, soukromníkům, nestátním organizacím stejně jako obcím a školám.

Celkový vítěz letošního ročníku, který získá od generálního partnera ŠKODA AUTO – Česká republika, automobil ŠKODA Citigo na CNG, malou plničku CNG Compact MJ05 od hlavního partnera soutěže MOTOR JIKOV Group a.s., a další hodnotné ceny od ostatních partnerů soutěže, bude vyhlášen v rámci slavnostního vyhlášení vítězů, které bude odvysíláno 13. října 2012 od 21.45 hod na programu ČT1.

1. místo v kategorii „Vzduch“ v loňském ročníku 2011 získala společnost Motor Jikov s projektem plničky na stlačený zemní plyn.

Více na www.energyglobe.com

 
 
 
Co je CNG? CNG je zkratka pro stlačený zemní plyn (compressed natural gas). více »