NGVA Europe

pondělí, 9. listopadu 2015

Scientists increase capacity of NGV fuel tanks

více » 
 

pondělí, 9. listopadu 2015

Audi and two French distributors of natural gas new members of NGVA Europe

více » 
 

NGVA Global

pátek, 14. září 2018

First Scania LNG Trucks for Argentina

více » 
 

pátek, 14. září 2018

Germany Reaches 50 H2 Filling Stations

více » 
 
NGVA - Zemní plyn a biometan v dopravěNovinkyGASSHOW 2015 - Největší přehlídka LPG a CNG na svě
 
 

GASSHOW 2015 - Největší přehlídka LPG a CNG na světě

 
featured_gasshow2015-800x370-800x370

pátek, 5. června 2015

Na varšavském výstavišti Expo XXI proběhl už šestý ročník úspěšného veletrhu GasShow, zaměřeného na využívání ropného a zemního plynu. Prestižní přehlídky se i letos, vedle řady soukromých návštěvníků z České republiky, zúčastnilo i několik českých firem.

Těžištěm výstavního areálu byla samozřejmě i letos prezentace nejrůznějších automobilů, autobusů a dalších dopravních prostředků poháněných zkapalněným ropným plynem LPG a stlačeným zemním plynem CNG, případně také zkapalněným zemním plynem LNG.
 
Vedle množství motorových systémů a automobilových doplňků si však i letos na veletrhu našly stabilní místo také rozmanité topné systémy a různé doplňkové technologie, které k provozu používají ropný, nebo zemní plyn.
 
I letos bylo součástí programu předávání prestižní oborové ceny INPRO, kterou jsou oceňovány nejzajímavější inovace a novinky. I letos byl veletrh uzavřen velkou afterparty. Novinkou letošního ročníku bylo rozšíření programu veletrhu o souběžné pořádání veletrhu AutoserviceExpo.
 
Průběh veletrhu potvrdil, že GasShow dlouhodobě pomáhá významným způsobem určovat oborové trendy a je bezkonkurenčním oknem do budoucnosti vývoje plynárenského průmyslu a využívání zemního a ropného plynu vůbec. Během obou dnů veletrhu probíhaly v rámci výstavy odborné konference. První den byl jejich program zaměřen na globální trh. Diskuze se točila okolo aktuálních příležitostí na trhu a řešil se i způsob, jak se vyvarovat se nástrah a nebezpečí spojených s celosvětovou expanzí. Program konferencí ze druhého dne byl zaměřen na trh s novými technologiemi a na celkový rozvoj podnikání.
 
 
Inpro je cena předávaná za nejlepší technologická řešení, produkty a služby prezentované na veletrhu. Slavnostní předávání cen je součástí oficiálního programu veletrhu.
 
Stejně jako v předešlých letech, byl i letos hlavním partnerem veletrhu výrobce značkových motorových aditiv Flashlube. Jeho celosvětově ceněná motorová aditiva zlepšují jízdní vlastnosti a účinně snižují výdaje na provoz vozidla. Informace o historii motorových aditiv a produktech Flashlube najdete na oficiálním produktovém webu www.Flashlube.cz.
 
Další užitečné informace o LPG, CNG, LNG najdete na webu www.SlapniNaPlyn.cz.
 
 
 
Co je CNG? CNG je zkratka pro stlačený zemní plyn (compressed natural gas). více »